CriwaL Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CriwaL Network Forum

CriwaL Network Knight Online Private Server Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DeRTCeKeR31CeKMeZ

4 posters
YazarMesaj
DeRTCeKe
Misafir

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 1:45 pm

ADMIN GOTUN YEMEYINCE KONUYU SILDIN DEMI NEDEN ILGILENMIONDA KONUYU SILIOSUN SNN BU HAREKETINLE BEBE OLDUGUNU ANLADIM ENBESİ MAL 0-20 ARASI ZEKAYA SAHIPSIN SEN SERVERDE BOLE DURUMLAR OLDUKCA DAHA COK USER KAYBEDECEKSIN SEN MAL ADMIN BEBE ADMIN O KONUYU SILEN KIMSE ALLAH BELASINI VEERSIN SIZDE BAN YIYENLER YALVARMAYIN BU ADMIN VE GM LER OLMAZ SERVER TM BIR BEBE SERVERIDIR BASTA ADMIN OLMAK UZRE BU SERVERI BUGUNDEN SONRA BIRAKIORUM OYNAYANLARADA TAVSIEMM SIZDE BIRAKIN EMEGINIZE YAZIK BOS YERE BANNED YEDIGIM TEK SERVER BURASI BEBE OLDUKLARI ICIN BU KONUSMAMDAN BISE CIKARMAZLAR
BenNopanik

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: Geri: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 2:11 pm

dertceker anlıyorum senı akrdesım benıde banladılar haksız yere cok ugratırdı genede acmadı banı butun humanlar tanıyor benı NoPanikAfterBandik guya npc kesıyormusum onune 2 tane ss koydum kesmedıgımı ıspatlamak ıcn adamın partysınde deılım ustune ustelık alttan yazdım normal chatten bu adam npc kesıyor dıyo venttekılere soyledım onlarda sahıdımdır adam npc kesıyor dedım admıne pm atacam banlatacam dedım ama keserken yakalamak lazım dedım ss aldım sonra town cektım admın sımdı benı kesıyor der dıye cektıgım ss lerı foruma koydum ban yedım admın dusun bıraz ya adam sızı asgada gordum party kurmussunuz dıyo bana party atsaydın bakalım bı ben mı vardım oadamın partysınde dıye eger party denclıned gelıyosa o admın partysındeyımdır party atınca kabul edebılıyosam o adamı partysınde deılımdır dusunmeden dırek bak atıyorsunuz
skyface
Misafir

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: Geri: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 2:15 pm

dert çekere inanmayn bunun bütün charları hileli gm lere biras güvenin lütfen!
kukocptn

kukocptn

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: Geri: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 2:35 pm

evet dert ceker in büsürü charı war hepsinde ss ve küfür ediyo.
http://www.criwalnetwork.tk/
CeZaSenteZ

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: Geri: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 4:12 pm

ss dediginiz hile ne
DeRTCeKe
Misafir

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 4:57 pm

bu benım gercek nıckım deıldır

kuko sana gelınce sende de hıle var ama admıne donuomusssun admınde senı banlamıomus dıe duydum garantıde dogrudur ben bu serverde 20 kere rahat banned yemısımdır ama bu carın np sını adam gıbı kasam dedım 2 adam aldım gm cektı dc oldum gırdım ve cek dedım sıkayet neymıs ogrenelım cektı dc oldum dedım yalan soleme lan dedı ve o andada bı dc geldı bbannedd mıs ama benım bu carla hılesızdım yemınle kuko gecelerı ss acıon gm ler yok dıe ıns. bırısı bırgun yakalar o ss ı de bı tarafına sokar human ların cogu snn gıbıler yuzunden banlanıolar sıkayet edıonuz ve dırek banned..

kuko gm ler +20 demıssın konunun bırınde nerden bılıon olm adamların yatagına gırıp beraber mı yattınız he solensene ??

ADMIN ACARSAN TKRR SERVERINDE OYNARIM ACMASSANDA CANIN SAOLSUN HADE BB
BattlE_Hymns

BattlE_Hymns

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: Geri: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 5:30 pm

la olm bizim clanda hile yoq! olamazda... adam gibi seviyenizi takının iftira atmayn! ss varsa göstern bakalm 1 tane eger hile olsaydı çıkardı mutlaka ortaya ayrıca terbiyeni çok ii belli ettn afern..
CeZaSenteZ

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: Geri: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 5:50 pm

gamemaster 15 yasındadır bilip bilmeden butun gmler +20 demeyin
BattlE_Hymns

BattlE_Hymns

DeRTCeKeR31CeKMeZ Empty
MesajKonu: Geri: DeRTCeKeR31CeKMeZ   DeRTCeKeR31CeKMeZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 5:51 pm

sentez sn kaç yaşındasın acaba onu mrk ediom:D

DeRTCeKeR31CeKMeZ
1 sayfadaki 1 sayfası