CriwaL Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CriwaL Network Forum

CriwaL Network Knight Online Private Server Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin

YazarMesaj
BenNopanik

Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin Empty
MesajKonu: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 2:20 pm

Arkadaslar banladılar haksız yere cok ugratırdı genede acmadı banı butun humanlar tanıyor benı NoPanikAfterBandik guya npc kesıyormusum onune 2 tane ss koydum kesmedıgımı ıspatlamak ıcn adamın partysınde deılım ustune ustelık alttan yazdım normal chatten bu adam npc kesıyor dıyo venttekılere soyledım onlarda sahıdımdır adam npc kesıyor dedım admıne pm atacam banlatacam dedım ama keserken yakalamak lazım dedım ss aldım sonra town cektım admın sımdı benı kesıyor der dıye cektıgım ss lerı foruma koydum ban yedım admın dusun bıraz ya adam sızı asgada gordum party kurmussunuz dıyo bana party atsaydın bakalım bı ben mı vardım oadamın partysınde dıye eger party denclıned gelıyosa o admın partysındeyımdır party atınca kabul edebılıyosam o adamı partysınde deılımdır dusunmeden dırek bak atıyorsunuz benı sıkayet edenelr hep orclar orclardanda en basta ss den banlananlar wh den banlananlar benım banlşattırdıklarım benı skayet edıyorlar admıne al tekrar bakın

https://2img.net/r/ihimizer/i/83345549.jpg/

https://2img.net/r/ihimizer/img530/6884/200962911204.jpg

al bunları ozaman da koymustum sımdıde koyuyorum sence ben o adamın partysındeymıs gıbı mı gorunuyorum ???
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 2:35 pm

gm ve admınle ılgılenın artık haksız banımın acılmasını ıstıyorum
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 2:48 pm

admın yada gm ler ılgılenecekmısınız ???
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 3:25 pm

master3 yorum yapacaktık ?
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:43 pm

eet admın bakmıcanmı buraya
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:43 pm

konu guncel kalsın dıye sureklı yorum yapıyorum
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:50 pm

upup up
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 8:08 pm

up
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 8:51 pm

konu guncel bakan yoruyom yapsın lutfen
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 9:03 pm

haklı oldugunu ıspatlıyan bırcok kısının banının acıldıgını goruyorum mk:tweety dertcekertowncekmez vs. vs. bnde kanıtlıyorum ve acılmasını ıstıyorum
BenNopanik

MesajKonu: Geri: Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin   Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin EmptyPerş. Tem. 02, 2009 11:15 am

admın foruma neden bakmıyorsun

Admin Ve Herkez Gelsın Okusun Konu Silinmesin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Server Gidince herkez Muhappete gelsin
» Admin Forumda Konu Ac Dedın Actım Gel Bak
» admin Lütfen ilgilen Admin bu adam bana pm atmasın
» Admin Bakarmisin :
» admin ilgilenirmisin