CriwaL Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CriwaL Network Forum

CriwaL Network Knight Online Private Server Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ

5 posters
YazarMesaj
INatasHa
Misafir

BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ Empty
MesajKonu: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:19 pm

KuLaMiza Adminin CHari Gibi SeyLer GeLio Banada Bu adamda Bise war gib i gelıyo lutfen SIKIL WE Cracterinin SS sini KOYUN KOYMASSANIZ EDID OLDUGUNU KABUL ETMISSINIZ DEMEKTIR ADAM NOWAYLADA 2K WURUYO STAFLADA 2 K WURUYO
Bu NasıL İs HumanLarın KraLi yokken ORCLarda KraL Oldu Lutfen ksc beklıyoruz !!!!!!!!!!!!!!!!!!
4KrisTaL

4KrisTaL

BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ Empty
MesajKonu: Geri: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:28 pm

ASDADASDGASASDADASD
BattlE_Hymns

BattlE_Hymns

MesajKonu: Geri: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 5:54 pm

up up!
BattlE_Hymns

BattlE_Hymns

MesajKonu: Geri: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyPerş. Tem. 02, 2009 6:07 pm

novayla normal o demec hatta bnm 3k vurdklarm var ama aynı adam staff ile 2k vuramaz sorun orda!
CorNDie

CorNDie

MesajKonu: Geri: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyCuma Tem. 03, 2009 12:12 pm

var yha edit var iyice cıvıttılar ilk geldiğimde 400 user vardı şimdi en fzla 200
CorNDie

CorNDie

MesajKonu: Geri: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyCuma Tem. 03, 2009 12:12 pm

çok user kaybettiler
NightMare

NightMare

MesajKonu: Geri: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyCuma Tem. 03, 2009 12:17 pm

Arkadaşım belkide düzeltip Ksc koyarlar böyle söylentilere tek çare Panelden User karakterlerinin statlarına vb. bakabilmektir. Buda olmadıgına göre..
CeZaSenteZ

MesajKonu: Geri: BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ   BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ EmptyCuma Tem. 03, 2009 2:02 pm

bi server i idare edemediler

BU ADAMDA BISELER GORUYORUM BU ADAMDA BISELER WAR HIC BI MAGE BU KADAR COK WURMAZZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pwnaqe Elmorad Mage Clan Kurulmuştur.Herkesi Bekleriz.