CriwaL Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CriwaL Network Forum

CriwaL Network Knight Online Private Server Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HappyZasa HAKKINDA ..!

+2
monster07
Admin
6 posters
YazarMesaj
HappyZas
Misafir

HappyZasa HAKKINDA ..! Empty
MesajKonu: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:45 pm

Ben Anlamıyorum ya Hapyydeli beni cekti ve kalenin üstüne çıktım admin wh diye banladı saçmalık diyorum başka birşey demiyorum ben böle birşey görmedim orada o kadar karus var hepsi aynı hareketi yapıyordu sadece wh olarak ben banlandım bu 2. banlanışım ilk banlanışımda tbl die banladılar ban yemeden önce 3 gm çekti baktı temiz dedi adam geldi beni banladı serverda o kadar tbl var 1 tane adam wh die banlanıyor ve wh olsa canım yanmıcak dönüp pm bile atmam ama bu haksızlık resmen
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 6:53 pm

Duvar Bug Yapıp EMC Giriyorsunuz. Yakaladığım kişileri orda banladım.
https://ko-dia.yetkin-forum.com
HapyyZas
Misafir

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptyPerş. Haz. 25, 2009 10:08 am

acaba humanlar aynı bugu yapmıor muydu adamlar kac kere dısarı cıktılar eger duvar bugsa serverın yarısını banlaman lazım arkadasım ben 2 yıldır pwp oynuorum daha ben boyle 1 sekılde banlanan bir chr hatırlamıorum
monster07

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptyPerş. Haz. 25, 2009 10:34 am

happyzasa admin sucsuz luferdekı duvar bugunu bılıyo dıye banlamanmı lazım onuda oraya happydeli cektı sen adamı banladın bırak ya adam sucsuz sız hak yıyosunuz
wert12

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptyPerş. Haz. 25, 2009 10:54 am

Ben Happydeli attgınız ban haksızca orda bunu yapan birsürü human vardı ve onlara hiçbirsey yapmadınız sadece Zasa banın acılması lazım o kadar emekle kastık npyi lütfen acın banı
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptyPerş. Haz. 25, 2009 1:13 pm

Hayır. Ben orda gördüğümü banladım. Zasanın banı açılmıcak
https://ko-dia.yetkin-forum.com
kukocptn

kukocptn

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptySalı Haz. 30, 2009 12:41 am

wh sh kökten kalksa 1301 patch nerde :S
http://www.criwalnetwork.tk/
4Kiss0fTheDraqon

4Kiss0fTheDraqon

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptySalı Haz. 30, 2009 8:29 am

Yha savas ta 1 Bksan Herkez yapıyor qecen savasta sana o kdr pm attık adamLar yapıyor dıe ama sen hıc bır sey yapmadın Mahkum_TR fiLan
CorNPri

MesajKonu: Geri: HappyZasa HAKKINDA ..!   HappyZasa HAKKINDA ..! EmptySalı Haz. 30, 2009 9:15 am

HappyZas Haklı ..Aynısı humanlar yapıyordu luferde kapıda duruyoruz duvardan geçiyorlardı .... Hangi hilenin ne olduğunu bilmiyorlar .. Ne desen boş Benide seri skillden banladı SS ler elimde gelsin veriyim SS leri varmıymış yokmuymuş Ozamn anlar ..Partyde 3 pri var Seri skill diyor .. Mageler İçeri girip Nt yapıyor Seri Nowa Ban diyor .. Bunu yapan adam değil oyundan anlamıyor yada Gerizekalı ..

HappyZasa HAKKINDA ..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GameMaster2 Hakkında!!!
» Charımın calınması hakkında
» Warrior & RogueLer hakkında. . .
» kulelerin damagelerinin azaltılması hakkında ..
» Serverın Offline Olması Hakkında